T498D476K016ATE600 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP TANT 47UF 10% 16V 2917 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 47 µF יצוק קבלי טנטלום 16 V 2917 (7343 מטרי) 600mOhm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | T498D476K016ATE600 דגמים |
קטגוריה | אורך חיים @ טמפרטורה 2000 שעות ב-150°C |
יצרן | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סדרה | מארז / תיבה 2917 (7343 מטרי) |
סטטוס החלק פעיל | גובה - מקובע (מרבי) 0.122 אינץ' (3.10 מ"מ) |
קיבוליות | קוד גודל של היצרן D |
טולרנס ±10% | ערכים נקובים AEC-Q200 |
מתח - נומינלי 16 V | מאפיינים לרכב |
סוג יצוק | דירוג לרכב |
ESR (התנגדות טורית שקולה) 600mOhm | הרשאה AEC-Q200 |
טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C | מספר מוצר בסיס |