T520A107M006ATE035
מק"ט מוצר של DigiKey
399-18627-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-18627-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-18627-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T520A107M006ATE035
תיאור
CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 6.3 V 1206 (3216 מטרי) mOhm‏35‏ ב-kHz‏100‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
T520A107M006ATE035 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
יצרן
KEMET
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
קיבוליות
100 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.071‏ אינץ' (1.80‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
קוד גודל של היצרן
A
מתח - נומינלי
6.3 V