T520C476M010ATE100
מק"ט מוצר של DigiKey
399-5605-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-5605-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-5605-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T520C476M010ATE100
תיאור
CAP TANT POLY 47UF 10V 2312
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 34
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
47 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 10 V 2312 (6032 מטרי) mOhm‏100‏ ב-kHz‏100‏
מודלים EDA/CAD
T520C476M010ATE100 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
2312 (6032 מטרי)
גודל / מידה
אורך 0.236‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (6.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
קיבוליות
47 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.110‏ אינץ' (2.80‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
קוד גודל של היצרן
C
מתח - נומינלי
10 V