T520V337M004AHE0257706 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 300
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
330 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 4 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏25‏ ב-kHz‏100‏
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
T520V337M004AHE0257706
מק"ט מוצר של DigiKey
399-T520V337M004AHE0257706-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T520V337M004AHE0257706
תיאור
330.UF 4.0V
תיאור מפורט
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏25‏ ב-kHz‏100‏
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סדרה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
אריזה
תיבה
קיבוליות
330 µF
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
4 V