T520V337M004ATE0077622 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 38,776
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 0
330 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 4 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏7‏ ב-kHz‏100‏
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
T520V337M004ATE0077622
מק"ט מוצר של DigiKey
399-T520V337M004ATE0077622TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T520V337M004ATE0077622
תיאור
330.UF 4.0V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 47
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏7‏ ב-kHz‏100‏
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סדרה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
קיבוליות
330 µF
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
4 V