T521V107M016AHE050
מק"ט מוצר של DigiKey
399-T521V107M016AHE050TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-T521V107M016AHE050CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-T521V107M016AHE050DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T521V107M016AHE050
תיאור
CAP TANT POLY 100UF 16V 2917
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 41
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 16 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏50‏ ב-kHz‏100‏
מודלים EDA/CAD
T521V107M016AHE050 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
קיבוליות
100 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
קוד גודל של היצרן
V
מתח - נומינלי
16 V