T521X226M063AME075 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
22 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 63 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏75‏ ב-kHz‏100‏
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
T521X226M063AME075
מק"ט מוצר של DigiKey
T521X226M063AME075-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T521X226M063AME075
תיאור
CAP TANT POLY 22UF 63V 2917
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 36
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
T521X226M063AME075 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
קיבוליות
22 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
קוד גודל של היצרן
X
מתח - נומינלי
63 V