T521X336M050ATE075
מק"ט מוצר של DigiKey
399-11721-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-11721-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-11721-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T521X336M050ATE075
תיאור
CAP TANT POLY 33UF 50V 2917
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 36
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 50 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏75‏ ב-kHz‏100‏
מודלים EDA/CAD
T521X336M050ATE075 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
קיבוליות
33 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.169‏ אינץ' (4.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
קוד גודל של היצרן
X
מתח - נומינלי
50 V