T540B107K004AH8510 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
100 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 4 V 1411 (3528 מטרי) mOhm‏80‏ ב-kHz‏100‏
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
T540B107K004AH8510
מק"ט מוצר של DigiKey
T540B107K004AH8510-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T540B107K004AH8510
תיאור
CAP TANT POLY 100UF 4V 1411
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
T540B107K004AH8510 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
מארז‏ / תיבה
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.138‏ אינץ' x‏ רוחב 0.110‏ אינץ' (3.50 מ"מ x‏ 2.80‏ מ"מ)
קיבוליות
100 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±10%
קוד גודל של היצרן
B
מתח - נומינלי
4 V