T540B476K006AH8610WAFL זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
47 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 6.3 V 1411 (3528 מטרי) mOhm‏80‏ ב-kHz‏100‏
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
T540B476K006AH8610WAFL
מק"ט מוצר של DigiKey
T540B476K006AH8610WAFL-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T540B476K006AH8610WAFL
תיאור
CAP TANT POLY 47UF 6.3V 1411
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
T540B476K006AH8610WAFL דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
אריזה
מגש
קיבוליות
47 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±10%
מתח - נומינלי
6.3 V