T541X108K003AH8605 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
1000 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 3 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏12‏ ב-kHz‏100‏
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
T541X108K003AH8605
מק"ט מוצר של DigiKey
T541X108K003AH8605-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T541X108K003AH8605
תיאור
CAP TANT POLY 1000UF 3V 2917
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
T541X108K003AH8605 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
קיבוליות
1000 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±10%
מתח - נומינלי
3 V