T541X108M003AH6710
מק"ט מוצר של DigiKey
399-T541X108M003AH6710TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-T541X108M003AH6710CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-T541X108M003AH6710DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T541X108M003AH6710
תיאור
CAP TANT POLY 1000UF 3V 2917
תיאור מפורט
1000 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 3 V 2917 (7343 מטרי) 10mOhm
מודלים EDA/CAD
T541X108M003AH6710 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
קיבוליות
1000 µF
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
3 V
ערכים נקובים
COTS
סוג
יצוק
מאפיינים
אמינות גבוהה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
10mOhm