T541X336M050BH6710
מק"ט מוצר של DigiKey
399-13526-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-13526-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-13526-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T541X336M050BH6710
תיאור
CAP TANT POLY 33UF 50V 2917
תיאור מפורט
33 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 50 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏75‏ ב-kHz‏100‏
מודלים EDA/CAD
T541X336M050BH6710 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
קיבוליות
33 µF
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
50 V