T541X477M006AH6510T500
מק"ט מוצר של DigiKey
399-T541X477M006AH6510T500TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-T541X477M006AH6510T500CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-T541X477M006AH6510T500DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T541X477M006AH6510T500
תיאור
CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917
תיאור מפורט
470 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 6.3 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏5‏ ב-kHz‏100‏
מודלים EDA/CAD
T541X477M006AH6510T500 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
קיבוליות
470 µF
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
6.3 V