T543X226K063ATS0757280 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
22 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 63 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏75‏ ב-kHz‏100‏
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
T543X226K063ATS0757280
מק"ט מוצר של DigiKey
T543X226K063ATS0757280-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T543X226K063ATS0757280
תיאור
CAP TANT POLY 22UF 63V 2917
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
T543X226K063ATS0757280 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
יצרן
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
קיבוליות
22 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±10%
מתח - נומינלי
63 V