T543X336M050AHW040D100
מק"ט מוצר של DigiKey
399-13369-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-13369-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-13369-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T543X336M050AHW040D100
תיאור
CAP TANT POLY 33UF 50V 2917
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 50 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏40‏ ב-kHz‏100‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
T543X336M050AHW040D100 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
יצרן
KEMET
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
קיבוליות
33 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.169‏ אינץ' (4.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
קוד גודל של היצרן
X
מתח - נומינלי
50 V