T543X336M050AHW040D100 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP TANT POLY 33UF 50V 2917 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 99 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 33 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 50 V 2917 (7343 מטרי) mOhm40 ב-kHz100 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | T543X336M050AHW040D100 דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C |
יצרן KEMET | אורך חיים @ טמפרטורה 2000 שעות ב-105°C |
סדרה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מארז / תיבה 2917 (7343 מטרי) |
סטטוס החלק פעיל | גודל / מידה אורך 0.287 אינץ' x רוחב 0.169 אינץ' (7.30 מ"מ x 4.30 מ"מ) |
קיבוליות 33 µF | גובה - מקובע (מרבי) 0.169 אינץ' (4.30 מ"מ) |
טולרנס ±20% | קוד גודל של היצרן X |
מתח - נומינלי 50 V | ערכים נקובים COTS |