T550B107K010AH4250
מק"ט מוצר של DigiKey
T550B107K010AH4250-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T550B107K010AH4250
תיאור
CAP TANT POLY 100UF 10V AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 39
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µF אטום הרמטית קבלי פולימר - טאנטאלום 10 V אקסיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
T550B107K010AH4250 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
יצרן
KEMET
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-85°C
סדרה
סוג ההרכבה
חור מעבר
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
אקסיאלי
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
קוטר 0.281‏ אינץ' x‏ אורך 0.641‏ אינץ' (16.28‏ מ"מ x‏ 7.14‏ מ"מ)
קיבוליות
100 µF
קוד גודל של היצרן
B
טולרנס
±10%
מאפיינים
שימוש כללי
מתח - נומינלי
10 V