T550B107K025AH4251 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
100 µF אטום הרמטית קבלי פולימר - טאנטאלום 25 V אקסיאלי mOhm‏190‏ ב-kHz‏100‏
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
T550B107K025AH4251
מק"ט מוצר של DigiKey
T550B107K025AH4251-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T550B107K025AH4251
תיאור
CAP TANT POLY 100UF 25V AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 39
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
T550B107K025AH4251 דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏190‏ ב-kHz‏100‏
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סדרה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-85°C
אריזה
בתפזורת
קיבוליות
100 µF
טולרנס
±10%
מתח - נומינלי
25 V