T550B127K050AH
מק"ט מוצר של DigiKey
399-8556-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T550B127K050AH
תיאור
CAP TANT POLY 120UF 50V AXIAL
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120 µF אטום הרמטית קבלי פולימר - טאנטאלום 50 V אקסיאלי mOhm‏90‏ ב-kHz‏100‏
מודלים EDA/CAD
T550B127K050AH דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏90‏ ב-kHz‏100‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
אריזה
מגש
קיבוליות
120 µF
טולרנס
±10%
מאפיינים
שימוש כללי
מתח - נומינלי
50 V