T591V157M010ATE025
מק"ט מוצר של DigiKey
399-T591V157M010ATE025TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T591V157M010ATE025
תיאור
CAP TANT POLY 150UF 10V 2917
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 32
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 10 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏25‏ ב-kHz‏100‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
T591V157M010ATE025 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
KEMET
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
קיבוליות
150 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
קוד גודל של היצרן
V
מתח - נומינלי
10 V