T598D226M035ATE065
מק"ט מוצר של DigiKey
399-16040-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-16040-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-16040-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T598D226M035ATE065
תיאור
CAP TANT POLY 22UF 35V 2917
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 32
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 35 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏65‏ ב-kHz‏100‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
T598D226M035ATE065 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
KEMET
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות
22 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.122‏ אינץ' (3.10‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
קוד גודל של היצרן
D
מתח - נומינלי
35 V