UB2-12NUN-L
מק"ט מוצר של DigiKey
399-UB2-12NUN-LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-UB2-12NUN-LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-UB2-12NUN-LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UB2-12NUN-L
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPDT (2 Form C) הרכבה משטחית
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
UB2-12NUN-L דגמים
קטגוריה
סוג סליל
ללא נעילה
יצרן
KEMET
תצורת הסיומת
דמוי כנף
סדרה
מתח מחייב-פעולה
9VDC
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
סטטוס החלק
פעיל
זמן פעולה
2 ms
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זמן שחרור
1 ms
מתח סליל
12VDC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
צורת מגע
DPDT (2 Form C)
חומר מגע
סגסוגת כסף, סגסוגת זהב
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
1 A
סוכנות הרשאות
CSA, TUV, UL
מתח מיתוג
‎250VAC‏, 220VDC - מקס'
סוג ממסר
שימוש כללי
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏250‏, W‏220‏
התנגדות סליל
1.03 kOhms
זרם סליל
11.7 mA