UB2-12NUN-L | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 99 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | שימוש כללי ממסר DPDT (2 Form C) הרכבה משטחית |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | UB2-12NUN-L דגמים |
קטגוריה | סוג סליל ללא נעילה |
יצרן KEMET | תצורת הסיומת דמוי כנף |
סדרה | מתח מחייב-פעולה 9VDC |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מתח מחייב-שחרור 1.2VDC |
סטטוס החלק פעיל | זמן פעולה 2 ms |
סוג ההרכבה הרכבה משטחית | זמן שחרור 1 ms |
מתח סליל 12VDC | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
ערכים נקובים של המגעים (זרם) 1 A | סוכנות הרשאות CSA, TUV, UL |
מתח מיתוג 250VAC, 220VDC - מקס' | סוג ממסר שימוש כללי |
עומס - מיתוג מקסימלי VA250, W220 | התנגדות סליל 1.03 kOhms |
זרם סליל 11.7 mA | מספר מוצר בסיס |