Z0402C121CSMST
מק"ט מוצר של DigiKey
399-Z0402C121CSMSTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-Z0402C121CSMSTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Z0402C121CSMST
תיאור
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 350mA 450mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
350mA
יצרן
KEMET
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
450mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו אות
גובה (מקס')
0.022‏ אינץ' (0.55‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
120 Ohms @ 100 MHz