Z0805C102BSMST | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1 kOhms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 400mA 350mOhm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | דירוג זרם (מקס') 400mA |
יצרן KEMET | התנגדות DC (DCR) (מקס') 350mOhm |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) | מארז / תיבה 0805 (2012 מטרי) |
סטטוס החלק מוצר שהתיישן | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג מסנן קו אות | גובה (מקס') 0.041 אינץ' (1.05 מ"מ) |
מספר הקווים 1 | גודל / מידה אורך 0.079 אינץ' x רוחב 0.049 אינץ' (2.00 מ"מ x 1.25 מ"מ) |
עכבה @ תדר 1 kOhms @ 100 MHz | מספר מוצר בסיס |