SA39-11SURKWA
מק"ט מוצר של DigiKey
SA39-11SURKWA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SA39-11SURKWA
תיאור
DISPLAY 7SEG 0.39" SGL RED 10DIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודולי תצוגה - LED‏ תווים וספרות אדום 7-קטעים 1 תו אנודה משותפת 1.95V 20mA גובה 0.512‏ אינץ' x‏ רוחב 0.394‏ אינץ' x‏ עומק 0.276‏ אינץ' (13.00‏ מ"מ x‏ 10.00‏ מ"מ x‏ 7.00‏ מ"מ) ‎10-DIP‏ (‎0.300‎"‎‏, 7.62 מ"מ)‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SA39-11SURKWA דגמים
קטגוריה
צבע
אדום
יצרן
Kingbright
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
1.95V
אריזה
צינור
זרם - בדיקה
20mA
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב במילי-קנדלה
46mcd
מספר התווים
1
אורך גל - שיא
645nm
גודל / מידה
גובה 0.512‏ אינץ' x‏ רוחב 0.394‏ אינץ' x‏ עומק 0.276‏ אינץ' (13.00‏ מ"מ x‏ 10.00‏ מ"מ x‏ 7.00‏ מ"מ)
פיזור הספק (מקס')
75mW