WP115A10GT
מק"ט מוצר של DigiKey
754-WP115A10GT-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
WP115A10GT
תיאור
3MM GREEN LED
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ירוק 568nm חיוויי LED - בדידים 2V רדיאלי
קטגוריה
גודל העדשה
3 מ"מ, T-1
יצרן
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
2V
אריזה
שקית
זרם - בדיקה
10mA