WP115A10YD
מק"ט מוצר של DigiKey
754-WP115A10YD-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
WP115A10YD
תיאור
3MM YELLOW LED
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
צהוב 588nm חיוויי LED - בדידים 1.95V רדיאלי
קטגוריה
גודל העדשה
3 מ"מ, T-1
יצרן
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
1.95V
אריזה
בתפזורת
זרם - בדיקה
10mA