C04BL121X-5UN-X0T
מק"ט מוצר של DigiKey
1763-C04BL121X-5UN-X0TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1763-C04BL121X-5UN-X0TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1763-C04BL121X-5UN-X0TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C04BL121X-5UN-X0T
תיאור
CAP CER 120PF 50V 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120 pF 50V קבלי קרמיקה 0402 (1005 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C04BL121X-5UN-X0T דגמים
קטגוריה
יישומים
יצרן
סוג ההרכבה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.040‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.02 מ"מ x‏ 0.51‏ מ"מ)
קיבוליות
עובי (מרבי)
0.028‏ אינץ' (0.71‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
מספר מוצר בסיס
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C