MD0402B103K250YHT-EM
מק"ט מוצר של DigiKey
1763-MD0402B103K250YHT-EMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1763-MD0402B103K250YHT-EMCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1763-MD0402B103K250YHT-EMDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MD0402B103K250YHT-EM
תיאור
CAP CER 10000PF 25V X7R 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10000 pF ±10% 25V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0402 (1005 מטרי)
קטגוריה
מתח - נומינלי
יצרן
מקדם טמפרטורה
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
טולרנס
±10%