MD0402B182K500YHT-EM
מק"ט מוצר של DigiKey
1763-MD0402B182K500YHT-EMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1763-MD0402B182K500YHT-EMCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1763-MD0402B182K500YHT-EMDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MD0402B182K500YHT-EM
תיאור
CAP CER 1800PF 50V X7R 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1800 pF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0402 (1005 מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±10%