MD0402N150F500YHT-EM
מק"ט מוצר של DigiKey
1763-MD0402N150F500YHT-EMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1763-MD0402N150F500YHT-EMCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1763-MD0402N150F500YHT-EMDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MD0402N150F500YHT-EM
תיאור
CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
15 pF ±1% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±1%