MD0402N150F500YHT-EM | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0402 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 25 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 15 pF ±1% 50V קבלי קרמיקה C0G, NP0 0402 (1005 מטרי) |
יצרן | מקדם טמפרטורה |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
טולרנס ±1% | מספר מוצר בסיס |