MD0402N5R6C500YHT-EM
מק"ט מוצר של DigiKey
1763-MD0402N5R6C500YHT-EMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1763-MD0402N5R6C500YHT-EMCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1763-MD0402N5R6C500YHT-EMDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MD0402N5R6C500YHT-EM
תיאור
CAP CER 5.6PF 50V C0G/NP0 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
5.6 pF ±0.25pF 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
קטגוריה
מתח - נומינלי
יצרן
מקדם טמפרטורה
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
טולרנס
±0.25pF