0603Y0500223KET
מק"ט מוצר של DigiKey
1608-0603Y0500223KETTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1608-0603Y0500223KETCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1608-0603Y0500223KETDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0603Y0500223KET
תיאור
CAP CER 0.022UF 50V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.022 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
0603Y0500223KET דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
סיומת רכה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±10%