0603Y1000331FAT
מק"ט מוצר של DigiKey
0603Y1000331FAT-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0603Y1000331FAT
תיאור
CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 pF ±1% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 (1B)‎ 0603 (1608 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
0603Y1000331FAT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
סיומת רכה
סדרה
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±1%