0805J0500473MXTE01
מק"ט מוצר של DigiKey
1608-1462-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1608-1462-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1608-1462-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0805J0500473MXTE01
תיאור
CAP FEEDTHRU 0.047UF 50V 0805
תיאור מפורט
0.047 µF קבלי מעבר (feed through) 50V 300 mA 0805 (2012 מטרי)
קטגוריה
זרם
300 mA
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
הפסדי תחיבה
40dB ב-100MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מקדם טמפרטורה
‎X7R‎
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
השחל
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
קיבוליות
0.047 µF
גודל / מידה
אורך 0.079 אינץ' ‏x‏ רוחב 0.049 אינץ'‏ x‏ גובה 0.045 אינץ'‏ (2.00‏ מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ x‏ 1.15‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה (מקס')
0.045‏ אינץ' (1.15‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
50V