0805J0500473MXTE03
מק"ט מוצר של DigiKey
1608-1003-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1608-1003-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1608-1003-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0805J0500473MXTE03
תיאור
CAP PASSTHRU 0.047UF 50V 0805
תיאור מפורט
0.047 µF קבלי מעבר (feed through) 50V 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
0805J0500473MXTE03 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
Knowles Syfer
מקדם טמפרטורה
‎X7R‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, MLCC
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
סוג
Pass Through
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
קיבוליות
0.047 µF
גובה (מקס')
0.045‏ אינץ' (1.15‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מספר מוצר בסיס
מתח - נומינלי
50V