0805J0630101GAT זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
Knowles Syfer
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שדרוג
Knowles Syfer
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
100 pF ±2% 63V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 (1B)‎ 0805 (2012 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
0805J0630101GAT
מק"ט מוצר של DigiKey
0805J0630101GAT-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0805J0630101GAT
תיאור
CAP CER 100PF 63V C0G/NP0 0805
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
0805J0630101GAT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
יישומים
טולרנס
±2%