0805J5000101JDT זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
גיליון נתונים
דומים
גיליון נתונים
100 pF ±5% 500V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
0805J5000101JDT
מק"ט מוצר של DigiKey
0805J5000101JDT-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0805J5000101JDT
תיאור
CAP CER 100PF 500V X7R 0805
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
0805J5000101JDT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
טמפרטורה גבוהה
טולרנס
±5%