0805J6300101FCT
מק"ט מוצר של DigiKey
0805J6300101FCT-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0805J6300101FCT
תיאור
CAP CER 100PF 630V C0G/NP0 0805
תיאור מפורט
100 pF ±1% 630V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 (1B)‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
0805J6300101FCT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±1%