0805Y5000101GAT זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
גיליון נתונים
100 pF ±2% 500V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 (1B)‎ 0805 (2012 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
0805 (2012 Metric) Standard MLCC
0805Y5000101GAT
מק"ט מוצר של DigiKey
0805Y5000101GAT-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0805Y5000101GAT
תיאור
CAP CER 100PF 500V C0G/NP0 0805
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
0805Y5000101GAT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
טולרנס
±2%