1206J0500223MXTE01
מק"ט מוצר של DigiKey
1608-1034-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1608-1034-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1608-1034-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1206J0500223MXTE01
תיאור
CAP FEEDTHRU 0.022UF 50V 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.022 µF קבלי מעבר (feed through) 50V 300 mA 1206 (3216 מטרי)
קטגוריה
זרם
300 mA
יצרן
Knowles Syfer
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
הפסדי תחיבה
43dB ב-100MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מקדם טמפרטורה
‎X7R‎
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
השחל
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
קיבוליות
0.022 µF
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה (מקס')
0.051‏ אינץ' (1.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
50V