1206J0500473MXTE01
מק"ט מוצר של DigiKey
1608-1036-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1608-1036-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1608-1036-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1206J0500473MXTE01
תיאור
CAP FEEDTHRU 0.047UF 50V 1206
תיאור מפורט
0.047 µF קבלי מעבר (feed through) 50V 300 mA 1206 (3216 מטרי)
קטגוריה
זרם
300 mA
יצרן
Knowles Syfer
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
הפסדי תחיבה
40dB ב-100MHz
Digi-Reel®
מקדם טמפרטורה
‎X7R‎
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
השחל
קיבוליות
0.047 µF
טולרנס
±20%
גובה (מקס')
0.051‏ אינץ' (1.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
50V