1410J0500404MXTE03
מק"ט מוצר של DigiKey
1608-1416-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1608-1416-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1608-1416-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1410J0500404MXTE03
תיאור
CAP PASSTHRU 0.4UF 20% 50V 1410
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.4 µF קבלי מעבר (feed through) 50V
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
1410J0500404MXTE03 דגמים
קטגוריה
מתח - נומינלי
50V
יצרן
Knowles Syfer
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מקדם טמפרטורה
‎X7R‎
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, MLCC
סוג
Pass Through
גודל / מידה
אורך 0.142‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.60 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
קיבוליות
0.4 µF
גובה (מקס')
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%