1808JA250101JKTSYX
מק"ט מוצר של DigiKey
1608-1808JA250101JKTSYXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1608-1808JA250101JKTSYXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1608-1808JA250101JKTSYXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1808JA250101JKTSYX
תיאור
CAP CER 100PF 250VAC C0GNP0 1808
תיאור מפורט
100 pF ±5% 250VAC קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 (1B)‎ 1808 (4520 מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
DC Annex H‏, לחות, I‏ Annex‏ B‏3‏, מתח גבוה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200, X1, Y2
Digi-Reel®
יישומים
מארז‏ / תיבה
1808 (4520 מטרי)
טולרנס
±5%