1808YA250151KJTSYX
מק"ט מוצר של DigiKey
1608-1808YA250151KJTSYXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1808YA250151KJTSYX
תיאור
CAP CER 150PF 250VAC X7R 1808
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 pF ±10% 250VAC קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1808 (4520 מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
DC Annex H‏, לחות, I‏ Annex‏ B‏3‏, מתח גבוה, סיומת רכה
סדרה
ערכים נקובים
X1, Y2
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
1808 (4520 מטרי)
טולרנס
±10%