1808YA250270KGTSYX
מק"ט מוצר של DigiKey
1608-1808YA250270KGTSYXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1808YA250270KGTSYX
תיאור
CAP CER 27PF 250VAC C0G/NP0 1808
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
27 pF ±10% 250VAC קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 1808 (4520 מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
DC Annex H‏, לחות, I‏ Annex‏ B‏3‏, מתח גבוה, סיומת רכה
סדרה
ערכים נקובים
X1, Y2
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±10%