1812YA250472KJTSYX
מק"ט מוצר של DigiKey
1608-1812YA250472KJTSYXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1608-1812YA250472KJTSYXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1608-1812YA250472KJTSYXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1812YA250472KJTSYX
תיאור
CAP CER 4700PF 250VAC X7R 1812
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4700 pF ±10% 250VAC קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1812 (4532 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
1812YA250472KJTSYX דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
DC Annex H‏, לחות, I‏ Annex‏ B‏3‏, מתח גבוה, סיומת רכה
סדרה
ערכים נקובים
X1, Y2
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
1812 (4532 מטרי)
טולרנס
±10%